O mnie


Beata SkowrońskaLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam id interdum dui. Praesent ex lacus, laoreet id tincidunt ac, semper vel nunc. Suspendisse sit amet mauris non neque consectetur facilisis at ut felis. Integer blandit tempor aliquet. Vivamus est lacus, sollicitudin nec mattis nec, interdum vitae mi. Sed bibendum blandit fringilla. Nulla pretium odio vitae magna aliquet, quis rutrum felis posuere. Cras tempus sollicitudin tellus sit amet efficitur. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque vel facilisis quam. Integer quis mauris quis dui mollis convallis.
Od 2007 roku prowadzę prywatną praktykę pracy terapeutycznej, coachingowej, konsultingowej i trenerskiej. W pracy uwzględniam podejście systemowe: wspieram klientów w spojrzeniu na relacje, na życie, pracę i firmę z różnych poziomów, uwzględniając mechanizmy systemu jako całości.

Jako psycholog/terapeuta specjalizuję się w pracy z traumą, relacjami, w psychologii zdrowia. Oferuję wsparcie psychologiczne w trudnych sytuacjach życiowych, np żałobie. w sytuacjach stresowych i wypaleniu zawodowym. Mam bogate doświadczenie w prowadzeniu warsztatów rozwoju osobistego.

Jako coach w pracy z klientem indywidualnym specjalizuję się w coachingu sukcesu i kariery. Wspieram klientów w drodze do przesiębiorczości.

Jako trener biznesu, wspieram managerów i właścicieli firm w procesie zmian organizacji i kultury zarządzania, jak też w procesie wprowadzania do organizacji mechanizmów myślenia systemowego i komunikacji coachingowej, także modelu zarządzania opartego na wartościach. Mam bogate doświadczenie trenerskie i specjalizację w psychologii biznesu.

Ponadto od ponad 10 lat prowadzę indywidualne i grupowe ustawienia systemowe rodzinne i organizacyjne/biznesowe.

Wcześniej, kilkanście lat pracowałam jako dziennikarz prasowy i telewizyjny. W Gazecie Wyborczej specjalizowałam się w tematyce medycznej. W Dzienniku Prawa i Gospodarki, Business Forum i ponad 10 lat w Telewizji Polskiej, w tematyce ekonomicznej, gdzie byłam redaktorem autorskich programów ekonomicznych i o tematyce UE. Za propagowanie zasad przedsiębiorczości, zasad wolnego rynku i szerzenie edukacji ekonomicznej nagradzana wielokrotnie przez organizacje biznesowe, m.in trzykrotnie Nagrodą Ostrego Pióra BCC. Jako dziennikarz odbywałam staże zawodowe w instytucjach UE w Strasburgu i Brukseli, realizowałam reportaże filmowe w Belgii, Francji, Hiszpanii, Finlandii, w Rosji i na Białorusi. Studiowałam podyplomowo dziennikarstwo telewizyjne na Uniwersytecie Warszawskim. W zakresie wystąpień publicznych i pracy przed kamerą szkoliłam się u specjalistów z Akademii Telewizyjnej TVP w Warszawie, BBC, ARD, FRANCE3 w amach CIRCOM regional we Włoszech.

Wykształcenie

Magister psychologii

- Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej w Warszawie – Praca magisterska badawcza na temat stresu w pracy i wypalenia zawodowego, prof. Roman Cieślak, obecnie rektor SWPS, dyrektor ds badań, Trauma, Health and Hazards Centre (THHC) na University of Colorado w Colorado Springs

Studium Systemowej Terapii Rodzin

Polski Instytut Ericksonowski

4-letnie studium Neurolingwistycznej Psychoterapii

4-letnie studium Neurolingwistycznej Psychoterapii

MultilevelCoach

- Dwuletnie Studium Coachingu – Polski Instytut NLP Warszawa (ponad 500 godz, szkolenia).

Przed 2007 r. dziennikarz telewizyjny i prasowy